FORMULARZ APLIKACYJNY - zgłaszanie imprez ogólnopolskich do kalendarza
Wersja kalendarza do pobrania (v5.2) - aktualizacja 26 lutego
Zbiorczy kalendarz imprez krajowych i zagranicznych /orienteering.waw.pl/
Dolnośląski Kalendarz Turystycznych InO
Kalendarz Kujawsko-Pomorskiej KInO
Kalendarz InO Warszawy i Mazowsza
Podkarpacki Kalendarz InO 2024
Kalendarz Pomorski 2024 - Pomorskiej KInO
Terminarz Imprez na Orientację województw Śląskiego, Małopolskiego i Opolskiego
Czekamy na dalsze wieści i kalendarze InO od Was!
12-14 stycznia - Bytów - pomorskie |
|||
XVII Zimowy Rajd Pomorski "Stolemy 2024" |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Imprezy | Mapy |
17-18 lutego - Szczytna - dolnośląskie |
|||
XIX Górski Maraton na Orientację Orientop |
|||
Puchar Polski zaliczany do klasyfikacji 2023 |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Imprezy | Mapy |
22-24 marca - Radom - mazowieckie |
|||
52 Radomski Maraton Marszów na Orientację |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Imprezy | Mapy |
5-7 kwietnia - Rumia - pomorskie |
|||
XIX InO Włóczykij WIOSNA 2024 |
|||
Puchar Polski |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Imprezy | Mapy |
7 kwietnia - Ostroróg - wielkopolskie |
|||
XXIV Szamotulska Impreza na Orientację "SAMINO" |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
12-14 kwietnia - Kołbiel - mazowieckie |
|||
Kołbielskie Poszlaki |
|||
Puchar Polski |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
11 maja - Lubomierz - dolnośląskie |
|||
IV Marsze na Orientację "Sami Swoi" |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
10-19 maja - Cała Polska |
|||
X Ogólnpolski Tydzień Turystycznych Imprez na Orientację |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Strona OTTInO |
28-29 maja - Wólka Nadbużna - podlaskie |
|||
64 Ogólnopolski Szkoleniowy Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Regulamin | Wyniki | Organizator | Mapy |
29 maja - 2 czerwca - Rudawy Janowickie - dolnośląskie |
|||
XX Górski Maraton na Orientację Orientop |
|||
Puchar Polski |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
5-9 czerwca - Kozienice - mazowieckie |
|||
III Przygotowanie do finału OMTTK |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
6-9 czerwca - Kozienice - mazowieckie |
|||
L Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona OMTTK | Mapy |
14-16 czerwca - Olszanica k.Leska - podkarpackie |
|||
X Bieszczadzkie MnO Biesy i Czady |
|||
Puchar Polski |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
28-30 czerwca - okolice Olsztyna - warmińsko-mazurskie |
|||
XII Grillowanie Kosmatych InOków |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
7 września - Osie - kujawsko-pomorskie |
|||
XV Impreza na Orientację "Nad Wdą 2024" |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
14 września - Kórnik - wielkopolskie |
|||
XII InO w nieznane |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
13-15 września - Gródek - kujawsko-pomorskie |
|||
IV Marsz na Orientację Warownia 2024 |
|||
Puchar Polski |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
5 października - Zaręba k. Lubania - dolnośląskie |
|||
XIX Marsze na Orientację "Bukowa Góra 2024" |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
11-13 października - Radom - mazowieckie |
|||
23 Marzsze na Orientacje "Jazkuza" |
|||
Impreza Ogólnopolska |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
19 października - okolice Wałbrzycha - dolnośląskie |
|||
II Boguszowski Marsz na Orientację |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
19-20 października - Beskid Żywiecki - śląskie |
|||
Spacerkiem po Beskidach |
|||
Puchar Polski |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
22-24 listopada - Toruń - kujawsko-pomorskie |
|||
Centralny Kurs Przodowników Imprez na Orientację |
|||
Kurs |
|||
Strona tegorocznego opiekuna kursu |
22-24 listopada - Radzyń Podlaski - lubelskie |
|||
Azymuciak |
|||
Puchar Polski |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |
14-15 grudnia - Wyspa Sobieszewska - pomorskie |
|||
Harce Prezesaimpreza długodystansowa |
|||
Puchar Polski |
|||
Puchar Polski Młodzieży |
|||
Regulamin | Wyniki | Strona Organizatora | Mapy |