OGÓLNOPOLSKI 2018

PPM 2018 - klasyfikacja

/po XI rundzie PPM/

Zmiany w kalendarzu imprez 2018

Ze względu na samowolną zmianę przez organizatora terminu imprezy "Morskie opowieści" oraz brak kategorii PPM - decyzją Komisji InO ZG PTTK została odebrana tej imprezie ranga Pucharu Polski.

Nowe wydanie Książeczek Imprez na Orientację już dostępne!

Do nabycia są już zupełnie nowe książeczki i regulaminy odznaki imprez na orientację opracowane przez KInO ZG PTTK, a wydane przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej. Szczegóły na stronie wydawcy COTG PTTK.
W przypadku zamawiania większych ilości najlepiej kontaktować się z wydawcą drogą mailową: poczta[malpka]cotg.pttk.pl.

XLI Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych InO

W tym roku już w czerwcu kolejna edycja Drużynowych Mistrzostw Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację, które odbędą się w Bornem Sulinowie w dniach 22-24 czerwca. Regulamin dostępny jest na stronie Organizatora: tutaj, a formularz zgłoszeniowy -> tutaj. W tym roku DMP odbędą się w nieco zmodyfikowanej formule, o której w regulaminie imprezy. Zapraszamy!

Zmiana w przepisach TInO o Drużynowych Mistrzostwa Polski

Podczas ostatniego zebrania Komisji InO ZG wprowadzono zmiany do przepisów dotyczących Drużynowych Mistrzostw Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację. Zmiany dotyczą możliwości startu zespołów jednoosobowych, składu drużyn bez kategorii TD oraz wykreśleniu zapisu dotyczącego zgłaszania osób w składach drużyn, które były klasyfikowane w czołówce rankingu Pucharu Polski. Treść tych przepisów dostępna jest tutaj.

IV Ogólnopolski Tydzień Turystycznych InO

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania imprez w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych Imprez na Orientację. Szczegóły dotyczące zgłaszania imprez i inne - znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej. Wspólnie pobijmy kolejny rekord ilości imprez i frekwencji!

Konkurs na najlepszą imprezę i etap MP i PP za rok 2017

Przedstawiamy wyniki Konkursów Komisji InO ZG na najlepszą imprezę i najlepszy etap w imprezach MP i PP w roku 2017. Szczegóły również w zakładce Konkurs.
Gratulujemy wszystkim Laureatom: organizatorom najlepszych imprez oraz budowniczym najlepszych etapów i dziękujemy wszystkim sędziom w Konkursie.

Kalendarze InO regionalne i lokalne na 2018 rok

Przybywa kalendarzy imprez regionalnych i lokalnych na 2018 rok -> patrz tutaj! Dostępny jest także Zbiorczy kalendarz krajowych (w tym regionalnych) oraz zagranicznych imprez na orientację. W sprawie ewentualnych uwag i dodania kolejnych imprez do kalendarza zbiorczego należy kontaktować się z Dariuszem Mazurkiem.

Kalendarz Imprez na Orientację na 2018 rok

Kalendarz na 2018 rok jest dostępny tutaj! Cały czas można zgłaszać propozycje imprez Pucharu Polski Młodzieży i ogólnopolskich.

Sprawozdanie Komisji InO ZG PTTK za lata 2013 - 2017

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem Komisji InO ZG kadencji 2013-2017. Plik do pobrania tutaj.

Krajowa Konferencja i Zlot PInO PTTK - Łódź, 9 grudnia 2017

Pragniemy poinformować iż Zarząd Główny PTTK zatwierdził termin, miejsce i regulamin Krajowej Konferencji Przodowników InO PTTK. Można także zapoznać się porządkiem obrad. Ukazał się również regulamin XX Zlotu PInO, na którym Konferencja się odbędzie. Serdecznie zapraszamy!

Administracja strony: Komisja InO ZG PTTK